Спечели страхотни награди за училище със Стартер и книжарници Сиела!

По повод началото на учебната година Книжарници Сиела и Стартер са подготвили игра "Обратно на училище"! Включи се в седмичната игра на Сиела във фейсбук страницата на Стартер, отговори на дневния въпрос и играй за страхотни награди!

Най-голямата и бързо развиваща се книжна верига у нас – Сиела, стартира с първата си книжарница през 2006 година и до сега разполага с 19 уютни книжарници. На 28 август врати отвори най-новата книжарница Сиела в HOLIDAY PARK Красно село. Част от веригата е и онлайн магазинът Ciela.com, който непрекъснато се развива и увеличава броят на своите клиенти и почитатели.

Основното предимство на книжарници Сиела пред останалите книжни вериги е богатото зареждане. Магазините предлагат най-голямо разнообразие от артикули – книги, музика, филми, семейни игри, пълен набор канцеларски материали, играчки и идеи за подаръци. Отличителният белег на книжарници Сиела е изобилието от подбрани продукти, удобните локации и учтиво, компетентно обслужване.

Наред с всички актуални заглавия на български език, книжарници Сиела предлага и най-богатата селекция от чуждоезикова литература.

През последните години книжарници Сиела се утвърдиха като място, където ще намерите всичко необходимо за училище – тетрадки, канцеларски принадлежности, раници и учебници. Със Сиела на училище – Яко е!

Цялостната концепция е изцяло ориентирана към клиента – уютна атмосфера, добро обслужване и изобилие от продукти, за да откриете всичко, от което имате нужда за себе си и близките си.